IP kamera Hikvision DS-2CD2746G2H-IPTRZS 2,8-12 mm CZ
Kód: 63475Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
HIKVISION IP KAMERA DS-2CD2746G2HT-IZS(2,8-12mm)(eF)
síťová kamera AcuSense PTRZ s proměnlivým ohniskem a rozlišením 4 MP
- Motorizované otáčení, naklápění, otáčení a přibližování pro snadnou instalaci a sledování
- Vynikající výkon při slabém osvětlení díky technologii Power-by-DarkFighter
- Jasný obraz v silném podsvícení díky technologii WDR 120 dB
- Klasifikace osob a vozidel na základě hlubokého učení
- Odolnost proti vodě a prachu (IP67) a vandalismu (IK10)
- Vestavěný alarm a zvukové rozhraní
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Rozměry
Technické specifikace:
| Modelka | DS-2CD2746G2H-IPTRZS 2,8-12 mm |
| Obrazový snímač | programování 1/1,8" snímacího čipu CMOS |
| Maximální rozlišení | 2688 × 1520 |
| Min. osvětlení | Barevné: 0,0008 Lux @ (F1.2, AGC ON), černobílé: 0 Lux s IR ON |
| Doba otevření závěrky | 1/3 s až 1/100 000 s |
| Den a noc | IR cut-off filtr |
| Nastavení polohy kamery | Dálkové ovládání (max. 1 000 cyklů) |
| Nastavení polohy kamery | Otáčení: 0° až 350°, náklon: 0° až 85°, rotace: 0° až 350° |
| Objektiv | |
| Typ objektivu | Varifokální objektiv, motozoom, 2,8 až 12 mm |
| Ohnisková vzdálenost a zorné pole | 2,8-12 mm, horizontální zorné pole 114,6°-41,8°, vertikální zorné pole 59,3°-23,6°, diagonální zorné pole 141,3°-48,1° |
| Uchycení objektivu | Integrovaný |
| Typ clony | Permanentní |
| Clona | Max. F1.2 |
| Hloubka ostrosti | 1 m až ∞ |
| DORI | Wide D: d: 61,5 m, O: 24,4 m, R:12,3 m, I: 6,2 m |
| DORI | Tele: D: d: 151,7 m, O: 60,2 m, R: r: 30,3 m, I: 15,1 m |
| Iluminátor | |
| Pomocné světlo | A |
| Rozsah světelného zdroje Booster | Do 40 m |
| Chytré doplňkové světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Video | |
| Hlavní proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Hlavní proud | 60 Hz: (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Dílčí proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Dílčí proud | 60 Hz: (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí proud | 50 Hz: 10 snímků za sekundu (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí proud | 60 Hz: (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí proud | *V některých nastaveních je podporován třetí proud. |
| Komprese videa | Hlavní proud: H.265/H.264/H.264+/H.265+, |
| Komprese videa | Dílčí proud H.265/H.264/MJPEG, |
| Komprese videa | Třetí stream H.265/H.264, |
| Komprese videa | *V některých nastaveních je podporován třetí proud. |
| Datový tok videa | 32 Kb/s až 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní profil, Hlavní profil, Vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Řízení datového toku | CBR/VBR |
| Škálovatelné kódování videa (SVC) | Kódování H.264 a H.265 |
| ROI | 1 pevná oblast pro hlavní a vedlejší proud |
| Zvuk | |
| Komprese zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Typ zvuku | Monofonní zvuk |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 až 192 Kb/s (MP2L2)/8 až 320 Kb/s (MP3)/16 až 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Filtrování hluku z okolí | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Současné živé sledování | Až 6 kanálů |
| API | ONVIF (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Uživatel/hostitel | Až 32 uživatelů |
| Uživatel/hostitel | Až 3 uživatelé: správce, operátor a uživatel |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, komplexní heslo, šifrování HTTPS, ověřování 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), vodoznak, filtr IP adres, základní a šifrované ověřování pro HTTP/HTTPS, WSSE a šifrované ověřování pro Open Network Video Interface , RTP/RTSP přes HTTPS, nastavení časového limitu auditu, protokol bezpečnostního auditu, TLS 1.1/1.2/1.3, ověřování hostitele (MAC adresa) |
| Síťová paměť | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatické doplňování sítě (ANR) |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Webový prohlížeč | Požadovaný modul plug-in pro živé zobrazení: IE 11, |
| Webový prohlížeč | Živý náhled bez pluginu: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+, |
| Webový prohlížeč | Místní služby: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+ |
| Obrázek | |
| Přepínání parametrů obrazu | Tak |
| Nastavení obrázků | Koridorový režim, sytost, jas, kontrast, ostrost, zesílení, vyvážení bílé, nastavitelné prostřednictvím klientského softwaru nebo webového prohlížeče |
| Přepínač den/noc | Denní, noční, automatický, plán |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| SNR | ≥ 52 dB |
| WDR (široký dynamický rozsah) | 120 dB |
| Ochrana osobních údajů | 4 programovatelné polygonální masky soukromí |
| Rozhraní | |
| Rozhraní Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptivní ethernetový port |
| Slot pro paměťovou kartu | Vestavěný slot pro paměťovou kartu, podpora karet microSD/microSDHC/microSDXC až do velikosti 512 GB |
| Zvuk | 1 vstup (linka), dvoužilová svorkovnice, max. vstupní amplituda: typ rozhraní: nerovnovážné, |
| Zvuk | 1 výstup (linkový výstup), dvoužilová svorkovnice, max. výstupní amplituda: 3,3 Vpp, výstupní impedance: 100 Ω, typ rozhraní: nerovnovážné |
| Poplach | 1 vstup, 1 výstup (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Obnovení | Tak |
| Události | |
| Základní události | Detekce pohybu (podpora alarmu spuštěného určitými typy cílů (člověk/vozidlo)), manipulace s obrazem, výjimka |
| Chytrá událost | Detekce náhlé změny scény |
| Odkaz | Nahrávání na FTP/NAS/paměťovou kartu, upozornění dohledového centra, zasílání e-mailů, spouštění nahrávání, spouštění snímání, spouštění výstupu alarmu, zvukové upozornění |
| Hluboké učení | |
| Zachycení obličeje | Tak |
| Ochrana obvodu | Překročení linie, detekce narušitele, vstup do oblasti, opuštění oblasti |
| Ochrana obvodu | Podpora spuštění alarmu podle konkrétních typů cílů (člověk a vozidlo) |
| Obecné | |
| Napájení | 12 VDC ± 25 %, 1,05 A, max. 12,6 W, ochrana proti přepólování, dvouvodičová svorkovnice, |
| Napájení | PoE: IEEE 802.3at, třída 4, max. 15 W |
| Materiál | Kov |
| Rozměry | Ø155 mm × 140,4 mm (Ø6,10" × 5,53") |
| Rozměry balení | 203 mm × 203 mm × 230 mm (8,0" × 8,0" × 9,1") |
| Hmotnost | Přibližně 840 g (1,9 lb) |
| Hmotnost s obalem | Přibližně 1450 g (3,2 lb) |
| Podmínky skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Provozní podmínky a podmínky uvedení do provozu | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Obecné funkce | Heartbeat, zrcadlení, resetování hesla e-mailem, počítadlo pixelů, anti-banding, flash log |
| Jazyk | Polský |
| Schválení | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3: 2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, |
| EMC | IC: ICES-003: vydání 7, |
| EMC | RCM: AS/NZS CISPR 32 2015 |
| Zabezpečení | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, |
| Zabezpečení | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Životní prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU, |
| Životní prostředí | OEEZ: 2012/19/EU, |
| Životní prostředí | Oblast působnosti: nařízení (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IK10: IEC 62262:2002, IP66: IEC 60529-2013 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| Typ bydlení: | Kopule |
| Typ kamery: | Externí/interní |
| Vestavěný infračervený přísvit: | Tak |
| Aktuální spotřeba: | 15 |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 4MPX (2K) |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 108° - 30 ° |
| Velikost snímače: | 1/1.8 |
| Vestavěný mikrofon: | Ne |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Viditelnost v noci: | 40 |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Infračervené (IR) LED diody |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Rozsah iluminátorů: | ≤20 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
