Kamera BCS LINE BCS-L-TIP66VCR6L6-Ai1
Kód: 69192Detailní popis produktu
Kamera BCS LINE BCS-L-TIP66VCR6L6-Ai1
- 6Mpx IP dome kamera
- 1/1,8" snímač PS CMOS
- Technologie NightColor
- Technologie AcuPick
- Aktivní odstrašující technologie ADC
- Objektiv Motozoom 2,7 ~ 12 mm
- WDR120dB
- IR 60m WhiteLight 60m
- Alarm 1/1, zvuk 1/1, mikrofon, reproduktor
- Krytí IP67
- Vestavěné inteligentní funkce
Technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Název zařízení | BCS-L-TIP66VCR6L6-Ai1 |
| Produktová řada | BCS LINE |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozlišení | 6 Mpx |
| Snímač | 1/1,8'' CMOS |
| Skenovací systém | Progresivní skenování |
| Pixely | 3288(H)×1850(V) |
| RAM | 1 GB |
| ROM | 256 MB |
| Objektiv | motozoom |
| Ohnisková vzdálenost | 2.7 ~ 12 mm |
| Clona | F1.2 |
| Zaměření | Automatický / manuální |
| Iris | Auto |
| Optický zoom | 4× |
| Digitální zoom | 16× |
| Úhel pohledu | V: 112°~48° V: 58°~27° D: 137° ~55° |
| DORI | Detekce 74,9 ~ 150,5 m / Pozorování 29,9 ~ 63,8 m / Rozpoznání 15 ~ 31,9 m / Identifikace 7,5 ~ 15,9 m |
| Citlivost fotoaparátu | 0.0005Lux(barevný,F1.2,30IRE) 0.0003Lux(F1.2,černobílý,30IRE) 0Lux(IR) |
| Poměr S/N | 56 dB |
| Vyvážení bílé | (AWB) Automatický / manuální |
| WDR | 120 dB |
| Vyrovnání zázemí | BLC / HLC / WDR(120dB) / SSA |
| Snímek | Automatický / manuální režim 1/3~1/100000s |
| Ovládání zisku | (AGC) Automatický / manuální |
| Snížení hluku | 3D DNR |
| RoI | Oblast zájmu |
| Stabilizace obrazu | Elektronické (EIS) |
| Odmlžování | Elektronické stránky |
| Otáčení obrázků | Zrcadlo, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Počet proudů | 3 |
| Usnesení | 6M(3288×1850/3200×1800) 5M(2880×1620) 4M(2688×1520/2560×1440) 3M(2304×1296) 1080p(1920×1080) 720p(1280×720) D1(704×576/704×480) VGA(640×480) CIF(352×288/352×240) |
| Hlavní proud | 3288×1850(1~25/30fps) |
| Druhý proud | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Třetí proud | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Datový tok | H.264: 3 kb/s ~ 16384 kb/s H.265: 3 kb/s ~ 16384 kb/s |
| Komprese videa | Kódování H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG / Ai |
| Den/noc | Mechanický infračervený filtr ICR |
| Typ osvětlovače | IR LED + bílé světlo |
| IR rozsah | 60m |
| Pokrytí WhiteLight | 60m |
| NightColor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Reproduktory | Tak |
| ADC aktivní odstrašující funkce | Optický/akustický alarm |
| Zvukový vstup | 1 |
| Zvukový výstup | 1 |
| Komprese zvuku | G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM |
| Vstup alarmu | 1 |
| Výstup alarmu | 1 |
| Úložiště | FTP, SFTP, NAS |
| Slot pro paměťovou kartu | microSD 512 GB |
| Služba | Webová služba, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobilní aplikace (iOS, android) |
| Detekce pohybu | 4 |
| Masky pro ochranu soukromí | 8 |
| Síť | RJ-45 10/100/1000 Mb/s |
| Kompatibilita | ONVIF(S/G/T/M) |
| Protokoly | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP, P2P, Bonjour, Automatická registrace |
| Zabezpečení | Digest, WSSE, uzamčení účtu, bezpečnostní protokoly, filtrování IP/MAC, generování a importování certifikace X.509, Syslog, HTTPS, 802.1x, důvěryhodné spouštění, důvěryhodné spouštění, důvěryhodná aktualizace, zabezpečení relací, bezpečnostní varování |
| Typ dodávky | 12V DC / PoE(802.3at) |
| Spotřeba energie | max. 18,2 W |
| Redundance napájení | Zálohování duálního napájení |
| Barva pouzdra | Bílá |
| Třída ochrany IP | IP67 |
| Pracovní podmínky | -40°C~+60°C max. 95% relativní vlhkost |
| Rozměry | 288.4 × 94,4 × 84,7 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Bydlení | Kov + plast |
| Ai - Vestavěné inteligentní funkce | Vestavěné inteligentní algoritmy pro rozpoznávání a analýzu obrazu |
| Ai - Ochrana obvodu | Vniknutí do oblasti, překročení hranice |
| Ai - Rozpoznávání objektů | Rozpoznávání osob/vozidel pro narušení prostoru, překročení linie snižuje počet falešných poplachů. |
| Ai - Detekce obličeje | Detekce a sledování obličeje, fotografie obličeje, atributy obličeje a rozpoznávání výrazu |
| Ai - SMD - inteligentní detekce pohybu | SMD 4.0 |
| Ai - Inteligentní vyhledávání | Technologie AcuPick - inteligentní vyhledávání lidských/vozidlových objektů v historii záznamu pomocí záznamníku AcuPick |
Onvif 2.4
Onvif (Open Network Video Interface Forum) je organizace sdružující výrobce CCTV, která se zaměřuje na standardizaci společného protokolu pro tato zařízení. Tato skupina byla založena s cílem sjednotit protokol, tj. způsob, jakým spolu komunikují zařízení různých dodavatelů. V současné době celá organizace zahrnuje přibližně 450 společností a institucí z celého světa. Samotný standard Onvif od svého zavedení procházel postupnými fázemi vývoje a potýkal se s různými nečekanými problémy. Stávalo se, že dvě různá zařízení s implementovaným protokolem nefungovala nebo byla jejich funkčnost omezená. Dnes je standard nabízen ve verzi 2.0 a vyšší a v naprosté většině případů umožňuje bezproblémovou integraci jakéhokoli zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Citlivost snímače: | 0.007Lux(barevné,F1.6,30IRE) 0.0007Lux(černobílé,F1.6,30IRE) 0Lux(IR) |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Mechanický infračervený filtr: | Tak |
| Objektiv: | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.7-12 mm (motozoom) |
| Onvif: | Tak |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení: | 3288×1850 |
| Rozlišení fotoaparátu: | 6MPX |
| Spotřeba energie: | 5 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 112°~48° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zóny ochrany soukromí: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Provozní teplota: | -40°C~+60°C |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
