Ovladač vstupní brány. Elmes STB24VM1
Kód: 1761
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Sterownik bramy wjazdowej Elmes STB24VM1
Klíčové vlastnosti
Vlastnosti:
  • Technologie variabilního kódu KEELOQ® pro vysoké zabezpečení
  • Superheterodynní rádiový přijímač
  • Kompatibilní se všemi klíčenkami v pásmu 433,92 MHz vyráběnými společností Elmes Elektronik
  • Paměť dálkového ovládání: 112
  • Uvolněte napětí, které vzniká v pohonu při zavřených dveřích, krátkým impulsem k otevření
  • Ochrana proti přetížení (nadproudu) se určuje nezávisle pro každý směr;
  • Samočinné zavírání po uplynutí programovatelné doby PAUZY
  • Možnost zablokování samočinného zavírání pomocí dálkového ovládání
  • Provoz v parkovacím režimu - dálkový ovladač pouze spustí otevření, nezastaví ani nezavře vrata
  • Provoz s koncovými spínači typu NO (normálně otevřený) nebo NC (normálně uzavřený)
  • Výstup pro výstražné světlo (blikání) nebo osvětlení
Další bezpečnostní prvky:
  • Vstup STOP pro připojení dalších bezpečnostních zařízení
  • Automatické zavření dveří, kterému předchází třísekundové blikání
  • Programovatelná doba chodu motoru - ochrana proti poškození koncového spínače
Popis
Řídicí jednotka brány je určena k ovládání 24VDC motoru (STB24VM1) nebo 12VDC motoru (STB12VM1), přičemž změna směru pohybu se provádí změnou polarity napájení.