Sterownik bramy wjazd. Elmes STB12VM1
Kód: 18724
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
Ovladač vstupní brány. Elmes STB12VM1
Účel
Zařízení je určeno k ovládání stejnosměrného motoru 24VDC (STB24VM1) nebo 12VDC (STB12VM1), kde se změna směru dosahuje změnou polarity napájení. Má následující funkce:
  • technologie variabilního kódu KEELOQ® pro vysokou úroveň zabezpečení;
  • superheterodynní rádiový přijímač;
  • ovládání dálkovým ovladačem nebo nástěnným spínačem s cyklem: otevřít-stop-zavřít-stop ...atd.;
  • kompatibilní se všemi dálkovými ovladači pracujícími v pásmu 433,92 MHz vyráběnými společností Elmes Elektronik;