GETFORT GF-48D500 48V 500MA POE ADAPTÉR NAPÁJENÍ
Kód: 11928
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
zasilacz adapter poe getfort gf48d500 1555416434
Vyprodáno
Detailní popis produktu
NAPÁJECÍ ADAPTÉR GETFORT POE GF-48D500
Klíčové vlastnosti
  • Vstupní napětí: 96V-264V AC
  • Výstupní napětí: 48VDC
  • Výstupní proud: 0,5 A
  • Rychlost přenosu: 10/100 Mb/s
  • Provozní teplota -10~45°C
  • Podpora PoE 802.3 af/at
Najważniejsze cechy
Účel
Adaptér GetFort PoE jedná se o síťový prvek, pomocí kterého lze vybranými vodiči síťového kabelu přenášet napájení do zařízení vyžadujících 48V DC .
Představeno na adaptér PoE je kompatibilní se zařízeními používajícími napětí 48 V a umožňuje jejich přímé připojení bez nutnosti další kabeláže.
Przeznaczenie
Getfort
Getfort
Doplňkové parametry
Kategorie: PoE napájení, adaptéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 5907377213581
Třída ochrany: Pouze pro vnitřní použití
Výstupní napětí: 48 V
Napájení: 24W
Ochrana proti zkratu SCP: Ano
Optická indikace provozu: Ano
Proměnné napájecí napětí: 230V
Přepěťová ochrana OLP: Ne
Výstupní proud: 1A