IP kamera BCS POINT BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G
Kód: 74158Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
IP kamera BCS POINT BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G
Klíčové vlastnosti:
- 8Mpx IP dome kamera
- 1/2,7" snímač PS CMOS
- Technologie SkyLight
- Technologie ADC
- Soulad s NDAA
- Pevný objektiv 2,8 mm
- WDR130dB
- IR 30m, WhiteLight 30m
- Mikrofon, reproduktor
- Krytí IP67
- Vestavěné inteligentní funkce
Technické specifikace:
| Parametr | Specifikace |
| Název zařízení | BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G |
| Produktová řada | BCS POINT |
| NDAA | Zákon o povolení národní obrany |
| Typ kamery | Kopule |
| Rozlišení | 8 Mpx |
| Snímač | 1/2,7" CMOS |
| Skenovací systém | Progresivní skenování |
| Pixely | 3840(V) × 2160(V) |
| Objektiv | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8 mm |
| Clona | F1.4 |
| Zaměření | Permanentní |
| Iris | Permanentní |
| Úhel pohledu | V: 98,7° / V: 53,6° / D: 113.4° |
| DORI | Detekovat 84 m / Pozorovat 33,6 m / Rozpoznat 16,8 m / Identifikovat 8,4 m |
| Citlivost fotoaparátu | 0.003 Lux (F1,4, AGC), 0 Lux (černobíle, IR) |
| Poměr S/N | 56 dB |
| Vyvážení bílé | AWB Auto / Manual |
| WDR | 130 dB |
| Vyrovnání zázemí | BLC / HLC / WDR (130 dB) |
| Snímek | Automatický / manuální, 1~1/100000 s |
| Řízení zesílení (AGC) | Automatické / manuální |
| Snížení hluku | 2D / 3D DNR |
| RoI | Oblast zájmu |
| Odmlžování | Digitální |
| Otáčení obrázků | Zrcadlo, Flip 0° / 90° / 180° / 270° |
| Počet proudů | 3 |
| Usnesení | 8M, 5M, 4M, 2M, 720P, D1, 640×360, 2CIF, CIF |
| Hlavní proud | Až 3840×2160 @30 fps |
| Druhý proud | Až 1920×1080 @30 fps |
| Třetí proud | Až 720×576 @30 fps |
| Datový tok | 128 Kb/s ~ 16 Mb/s |
| Komprese videa | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Denní/noční režim | ICR |
| Typ osvětlovače | IR LED + bílé světlo |
| IR rozsah | 30 m |
| Rozsah bílého světla | 30 m |
| NightColor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Reproduktory | Tak |
| Komprese zvuku | G.711A / G.711U |
| Úložiště | NAS (NFS) |
| Slot pro paměťovou kartu | microSD až 512 GB |
| Služba | Webová služba, BCS Manager (Windows/Linux/Mac), mobilní aplikace iOS/Android |
| Detekce pohybu | 4 zóny |
| Masky pro ochranu soukromí | 4 |
| Síť | RJ-45 10/100 Mb/s |
| Kompatibilita | ONVIF (S/G/T) |
| Protokoly | IPv4, IPv6, TCP, UDP, DHCP, RTSP, HTTPS, SMTP, SNMP a další |
| Zabezpečení | Vodoznak, filtrování IP, zásady přístupu, ochrana ARP, ověřování RTSP/HTTP/uživatele |
| Typ dodávky | 12V DC / PoE (802.3af) |
| Spotřeba energie | Max. 11,5 W |
| Barva pouzdra | Grafit |
| Třída úniku | IP67 |
| Přepěťová ochrana | 4 kV |
| Pracovní podmínky | -30°C ~ +60°C, max. 95% relativní vlhkost vzduchu |
| Rozměry | Ø111 × 98 mm |
| Hmotnost | 0.47 kg |
| AI - Inteligentní funkce | Vestavěné algoritmy pro rozpoznávání a analýzu obrazu |
| AI - Ochrana perimetru | Vniknutí do oblasti, překročení hranice |
| AI - Rozpoznávání objektů | Rozpoznávání lidí pro ochranu perimetru, snížení počtu falešných poplachů |
| AI - Počítání lidí | Počítání vstupů/výstupů, křížení linek a narušení |
| AI - SMD | Inteligentní detekce pohybu člověka a vozidla |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904890716902 |
| Typ bydlení: | Kopule |
| Vestavěný infračervený přísvit: | Tak |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Objektiv: | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Úhel pohledu: | 106.5° |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Tak |
| Viditelnost v noci: | 30 |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Czarny |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Rozsah iluminátorů: | 30 ~ 40 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
| Vestavěný reflektor bílého světla: | Tak |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
