MikroTik 53V 250W napájecí zdroj pro netPower (MTP250-53V47-OD)
Kód: 45820
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
Účel:
MikroTik MTP250-53V47-OD  je 53V 250W externí napájecí zdroj pro zařízení MikroTik této řady netPowe r. Napájecí zdroj má robustní kryt IP67 s dodatečnou ochranou proti prachu a vlhkosti. Napájecí zdroj lze namontovat na sloup i na stěnu.
Technické specifikace:
  • Napájení střídavým proudem (max. proud): 3.5 A
  • Vstup střídavého proudu a plné zatížení: 100-240 V
  • Výstupní výkon: 250 W
  • Provozní teplota: -40°C až +70°C